Deimantas Kapocius

12 gegužės, 1992

Apie kandidatą

Išsilavinimas

V

Vidurinis

1999 - 2011
Birštono Gimnazija

Darbo patirtis

A

Administracija, Klientų privačių duomenų tvarkymas, redagavimas, paskolos ir kitos plataus spektro finansinės paslaugos.

9 vasario, 2015 - 15 kovo, 2019
The Money Shop

Individualus kliento poreikių ir mokumo nustatymas teikiant įvairias finansines paslaugas susijusias su paskolomis, juvelyrika, čekių gryninimu, valiutomis bei pinigų siuntimu per "Western Union", remiantis Asmens Duomenų Saugumo ir Pinigų Plovimo Prevencijos nuostatomis. Klientų informavimas bei konsultacijos telefonu ir raštu dėl suteiktų paslaugų, finansinės situacijos įvertinimas suteikiant prieinamiausią paslaugą, pateiktų dokumentų tikrinimas, archyvavimas, grynųjų pinigų administravimas.

A

Administracija, Klientų privačių duomenų tvarkymas, redagavimas, paskolos ir kitos plataus spektro finansinės paslaugos.

15 kovo, 2019 - 30 birželio, 2021
Ramsdens

Tauriųjų/brangiųjų metalų bei žinomiausių laikrodžių tikrinimas, supirkimas ir pardavimas. Individualus kliento poreikių ir mokumo nustatymas teikiant įvairias finansines paslaugas susijusias su paskolomis, juvelyrika, čekių gryninimu, valiutomis bei pinigų siuntimu per "Western Union", remiantis Asmens Duomenų Saugumo ir Pinigų Plovimo Prevencijos nuostatomis. Klientų informavimas bei konsultacijos telefonu ir raštu dėl suteiktų paslaugų, finansinės situacijos įvertinimas suteikiant prieinamiausią paslaugą, pateiktų dokumentų tikrinimas, archyvavimas, grynųjų pinigų administravimas.