Darbo skelbimai Airijoje

Visi žino, jog darbas Airijoje yra puiki galimybė užsidirbti. Norint rasti darbą Airijoje nereikia jokio specialaus išsilavinimo, tik noro dirbti ir užsidirbti. Domina darbas Airijoje? Tuomet peržiūrėkite skelbimus, siųskite gyvenimo aprašymą ir gaukite pasiūlymus!

Kaip rasti darbą Airijoje?

Jei domina darbas Airijoje, tuomet verta jo ieškoti internete. Darbdaviai iš Airijos dažniausiai susisiekia su Lietuvoje esančiomis agentūromis. Agentūros skelbimus talpina internete, todėl tokiu būdu darbo ieškoti yra lengviausia. Nesirinkite darbo Airijoje, kurį radote socialiniuose tinkluose ar pasiūlė pažįstamas žmogus, su kuriuo retai bendraujate. Rinktis darbą Airijoje reikia atsargiai, todėl verta pasirinkti Lietuvoje esančias agentūras. Renkantis skelbimą yra svarbu atkreipti dėmesį, kas jį patalpino. Dažniausiai tai agentūra, kuri padeda žmonėms rasti darbą užsienyje. Darbo pasiūlymus yra lengva ne tik rasti, bet ir gauti. Norintys dirbti Airijoje, darbą randa dažniausiai lengvai. Reikalavimai darbuotojui dažniausiai yra paprasti:

 

Darbas Airijoje

Darbas Airijoje

 

Reikia mokėti anglų kalbos pagrindus. Naudinga mokėti susikalbėti angliškai ne tik dėl to, jog to reikalauja darbdavys. Nemokant susikalbėti anglų kalba, gali būti nelengva bendrauti su bendradarbiais. Važiuojate ne tik užsidirbti, bet ir gyventi, todėl mokėti susikalbėti angliškai yra verta.

Dažniausiai tai yra vienintelis bendras reikalavimas. Kiti reikalavimai priklauso nuo pasirinkto darbo. Kai kurie darbdaviai gali reikalauti darbo patirties, tačiau dažniausiai darbo skelbime tai neminima. Rasti darbą užsienyje yra lengva darbininkams, tačiau, jei ieškote darbo pagal turimą išsilavinimą, tuomet reikalavimai yra visiškai kitokie. Reikia gerai mokėti anglų kalbą, turėti darbo patirtį, išsilavinimą. Rasti darbą Airijoje yra lengviausia tiems, kurie nori užsidirbti ir dirba paprastus darbus.

Kiek galima uždirbti Airijoje?

Lietuviai išvyksta į Airiją užsidirbti. Airijoje yra siūlomi geri atlyginimai ir nereikia turėti daug patirties. Dažnai lietuviai pasirenka sezoninius darbus ir grįžta į Lietuvą po kelių mėnesių. Kelių mėnesių dažniausiai užtenka, jog lietuviai galėtų užsidirbti. Darbas Airijoje yra dažnas pasirenkamas, kadangi galima daug uždirbti. Dažniausiai darbininkų atlyginimas yra apie 1000 – 3000 eurų. Atlyginimas priklauso nuo pasirinkto darbo. Jei darbinama per Lietuvoje esančią agentūrą, gali būti, jog agentūra pasiims dalį atlyginimo. Prieš renkantis darbą yra svarbu iš karto sužinoti, koks bus pasiūlytas atlyginimas po mokesčių. Reikia atkreipti dėmesį, jog nelegaliai dirbantys lietuviai dažnai uždirba tiek pat arba net mažiau nei tie, kurie dirba legaliai. Nelegaliai samdomi darbininkai dažniausiai yra ne todėl, jog jiems būtų galima pasiūlyti geresnius atlyginimus, o dėl to, jog darbdavys galėtų išvengti mokesčių ir daugiau uždirbti. Norint uždirbti daugiau, geriau dirbti be tarpininkų. Airijoje yra nemažai lietuvių, kurie pasiūlys nelegalų darbą ir pasiims dalį atlyginimo. Geriau pasirinkti darbdavį, kuris įdarbins legaliai ir pasiūlys gerą atlygį už darbą. Darbas Airijoje yra gerai apmokamas, todėl jį verta pasirinkti tiems, kurie nori užsidirbti.