Darbo skelbimai Anglijoje

Darbas Anglijoje domina daugelį lietuvių. Nors pastaruoju metu vis daugiau emigruojančių lietuvių pasirenka kitas šalis, Anglija vis tiek sulaukia daug darbininkų iš Lietuvos. Darbas Anglijoje gali dominti ne tik tuos, kurie nori greitai užsidirbti, bet ir tuos, kurie nori įgyti daugiau žinių ir patirties. Norite dirbti Anglijoje, tačiau bijote išvykti? Raskite darbą dar būdamas Lietuvoje ir išvykite tik tada, kada turėsite darbą.

Rasti darbą Anglijoje yra lengviau darbininkams, kurie ieško nuolatinio arba sezoninio darbo. Darbdaviai siūlo minimalų atlyginimą, todėl anglai neretai nori uždirbti daugiau ir renkasi kitus darbus. Lietuvoje minimalus atlyginimas yra kelis kartus mažesnis nei Anglijoje, todėl lietuviai dažnai dirba paprastus darbus, jog užsidirbtų. Darbininkams yra lengva rasti darbą Anglijoje. Lietuvoje galima rasti nemažai darbo skelbimų, kuriuose yra siūloma dirbti sandėliuose Anglijoje ar atlikti kitus nesunkius darbus. Dažniausiai vienintelis reikalavimas yra anglų kalbos žinios ir noras dirbti. Darbą Anglijoje visi gali rasti lengvai.

 

Darbas Anglijoje

Darbas Anglijoje

 

Darbą Anglijoje sunkiau gali būti rasti tiems, kurie nori rasti darbą pagal turimą išsilavinimą. Ne visi lietuviai užsienyje dirba paprastus darbus. Norint rasti darbą pagal turimą išsilavinimą, reikės įdėti daugiau pastangų.

Jei norite rasti darbą, tuomet paruoškite gyvenimo aprašymą. Kai kurie žmonės turi vieną gyvenimo aprašymą ir jį siunčia visoms įmonėms. To daryti nereikėtų. Galima paruošti vieną gyvenimo aprašymą, tačiau jį pakoreguoti pagal darbo skelbime keliamus reikalavimus. Norint gauti darbą užsienyje yra svarbu parašyti motyvacinį laišką. Lietuvoje neretai žmonės nerašo motyvacinio laiško arba neskiria tam daug laiko ir parašo kelis sakinius. Jei norite gauti darbą, tuomet geriau skirtite pakankamai laiko motyvacinio laiško rašymui. Motyvaciniame laiške verta papasakoti apie save, paminėti, kodėl norite dirbti užsienio šalyje, parašykite, kodėl pasirinkote šią įmonę ir kokią naudą galėtumėte suteikti įmonei. Verta nepamiršti rekomendacinio laiško. Darbdaviui svarbu žinoti, jog samdo patyrusį specialistą, kuris yra žingeidus ir darbštus. Rekomendacinis laiškas gali padėti lengviau gauti darbo vietą.

Ar reikia dalyvauti darbo pokalbyje, norint gauti darbą Anglijoje?

Jei norite dirbti paprastus darbus Anglijoje, tuomet greičiausiai darbo pokalbyje su darbdaviu dalyvauti nereikės. Turbūt užteks pokalbio su agentūros darbuotoju ir bus iš karto pasirašyta darbo sutartis.

Norint gauti darbą užsienyje pagal turimą išsilavinimą, greičiausiai reikės dalyvauti darbo pokalbyje. Dažnai darbdaviai nori darbo pokalbį daryti ne nuotoliniu būdu, todėl gali reikėti vykti į Angliją, jog darbdavys galėtų susipažinti su kandidatu. Darbo pokalbiui verta pasiruošti. Galima pasidomėti apie įmone, pagalvoti, kodėl norite dirbti toje įmonėje, kokią naudą galite suteikti. Prieš darbo pokalbį yra svarbu pailsėti. Neverta galvoti kaip atsakytumėte į tam tikrus klausimus, kadangi neaišku, ko darbdavys paklaus. Darbo pokalbio metu verta būti pailsėjusiam ir ramiam, tuomet bus galima lengvai atsakyti į užduodamus klausimus ir įtikinti darbdavį, jog esate vertas šio darbo.