Profesija: Floristas

Šalis: Lietuva

Miestas: Vilnius

Darbo pobūdis:
Siūlome darbą mūsų gėlių parduotuvėlėje “Gėlės ir manufaktūra”, esančioje CUP prekybos centre Vilniuje. Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku.
Darbas su skintomis gėlėmis, puokštėmis, kambariniais augalais ir dovanomis bei interjero detalėmis.

Reikalavimai darbuotojui: Pageidautume, kad turėtumėte patirties šioje srityje arba profesinių žinių, išsilavinimą. Kad turėtumėte gabumų puokščių komponavimui, dekoravimui, išlavintą skonį ir estetikos pojūtį.

Privalumai: Visada norėjome, kad mūsų parduotuvėlės būtų ne vien tik paprastos gėlių parduotuvės, o gražūs, mieli kampeliai, kur klientas galėtų nusipirkti viską – gėlių, mielą dovaną, atviruką – ir gražiai supakuoti.
Klientai mus vertina už kokybišką ir gražų darbą, šiltą bendravimą, gebėjimą išklausyti ir įsigilinti į kiekvieno specifinius poreikius.
Nežinom kaip jums, pataisykite jei klystam… Mes įsitikinę, kad dirbti mylimą darbą yra didelė laimė. Ir toks žmogus neša laimę kitiems. Tai užkrečiama, ypač dirbant su gėlėmis , nes čia prasideda kiekviena šventė, kiekvienas gimtadienis… Čia gimsta šypsenos ir gera nuotaika Ateikite dirbti pas mus, dovanokite laimę ir džiaugsmą visiems

Siūlome: Siūlome darbą mūsų gėlių parduotuvėlėje “Gėlės ir manufaktūra”, esančioje CUP prekybos centre Vilniuje. Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku.
Darbas su skintomis gėlėmis, puokštėmis, kambariniais augalais ir dovanomis bei interjero detalėmis.

Atlyginimas (Eur): 650

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: SODO DIZAINAS “Gėlės ir manufaktūra”
Telefono numeris: +370 614 99719
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: www.gelesmanufaktura.lt