Darbo skelbimai Graikijoje

Svajojate kiekvieną dieną džiaugtis saule ir šiluma? Tuomet darbas Graikijoje tikrai Jums!

Apie darbą Graikijoje gali pagalvoti bet kuris. Vasaros metu žmonės dažniausiai džiaugiasi ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Dieną galima dirbti, o vakarus leisti renkantis vandens pramogas. Graikijoje vasara nesibaigia, todėl tiems, kuriems patinka mėgautis vasaros teikiamais malonumais, verta pagalvoti apie darbą Graikijoje.

Kokį darbo pasiūlymą Graikijoje gali gauti lietuviai?

 

Darbas Graikijoje

Darbas Graikijoje

 

Yra susidaręs klaidingas įspūdis, jog lietuviai į užsienį važiuoja tik užsidirbti. Dažnai pasitaiko, jog lietuviai pasirenka užsienio šalį dėl kitų priežasčių ir dirba darbą pagal turimą išsilavinimą. Jei norite gyventi Graikijoje, tačiau darbas sandėlyje ar viešbutyje Jūsų netraukia, tuomet galima nerimauti, kadangi darbdavys gali pasiūlyti bet kokį darbą.

Darbą užsienyje yra rasti sunkiau, jei ieškoma darbo vieta, kuriai yra reikalingas išsilavinimas ir patirties. Dirbant viešbutyje arba sandėlyje gali reikėti tik anglų arba rusų kalbos, tačiau norint rasti darbą, pagal turimą išsilavinimą, gali reikėti mokytis graikų kalbos.

Kaip gauti darbo pasiūlymą?

Norint gauti darbą neužtenka vien tik rasti darbo skelbimą. Eurodirbk.lt galima rasti daug įdomių darbo pasiūlymų žmonėms, turintiems įvairų išsilavinimą ir darbo patirtį. Tačiau vien dėl to, jog kandidatuosite nereiškia, jog darbdavys Jus pasirinks. Jei norite gauti darbo vietą, verta pasistengti palikti darbdaviui gerą įspūdį:

Motyvacinis laiškas. Jei išsiuntėte keliasdešimt gyvenimo aprašymų, tačiau nei vienas darbdavys nesusisiekė, tuomet verta pagalvoti, ką darote ne taip. Siunčiant gyvenimo aprašymą yra svarbu parašyti motyvacinį laišką, kuris patrauktų darbdavio dėmesį. Jei nerašote motyvacinio laiško arba siunčiate visiems tą patį, tuomet verta skirti laiko ir parašyti gerą motyvacinį laišką. Norint patraukti darbdavio dėmesį yra naudinga ne tik papasakoti apie save, savo darbo patirtį, bet ir parašyti, kodėl renkatės šią įmonę, kokią naudą galite suteikti įmonei. Perskaitęs motyvacinį laišką, darbdavys turi būti tikras, jog norite dirbti ir prisidėti prie verslo sėkmės.

Gyvenimo aprašymas. Jei norite patraukti darbdavio dėmesį, verta koreguoti gyvenimo aprašymą. Neretai pasitaiko, jog žmonės turi parašę vieną gyvenimo aprašymą ir jį siunčia visiems darbdaviams. Verta peržiūrėti darbo skelbimą, pasidomėti įmone ir pakoreguoti gyvenimo aprašymą.

Rekomendacinis laiškas. Rašyti rekomendacinį laišką yra nebūtina, tačiau naudinga. Samdant darbuotoją, darbdaviui yra svarbu, jog jis būtų patikimas ir darbštus, todėl verta siunčiant motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą pridėti rekomendacinį laišką.

Darbo pokalbis. Jei darbdavys pakvietė į darbo pokalbį, vadinasi, jog motyvacinis laiškas ir gyvenimo aprašymas jį sužavėjo. Darbo pokalbio metu darbdavys nori susipažinti su kandidatu, todėl geriau nesijaudinti ir pasiruošti darbo pokalbiui. Norint, jog pokalbis vyktų sklandžiai yra svarbu dalyvauti pokalbyje. Jei klausimus užduos tik darbdavys, gali būti, jog nepaliksite darbdaviui įspūdžio. Verta pasiruošti klausimus, kuriuos užduosite darbdaviui. Pasiteiraukite apie įmonę, kokią naudą galėtumėte suteikti.