Darbo skelbimai Kroatija

Kroatija, kitaip dar vadinama tūkstančio salų šalimi, tikrai gali patraukti ne vieno dėmesį. Kroatija iš daugelio Europos šalių išsiskiria saulėtomis jūros pakrantėmis, įspūdinga gamta ir architektūra. Šią šalį nori aplankyti ne tik žmonės, kurie mėgsta poilsiauti, bet ir serialo „Sostų karai” gerbėjai. Nes būtent šioje šalyje yra nemažai šio serialo filmavimo vietų. Nuvažiavus į šią šalį, gali nebesinorėti sugrįžti atgal į savo gimtąją šalį. Jei norite gyventi šioje nuostabioje šalyje, tuomet turbūt Jus domina darbas Kroatijoje. Darbą Kroatijoje verta pasirinkti, ypač, jei norite gyventi kurortiniuose miesteliuose. Kroatijoje vasaros itin karštos, o žiemos vėsokos. Todėl turistai renkasi šią šalį tik šiltuoju metų laiku. Žinoma, yra ir tokių, kurie važiuoja į Kroatiją ne poilsiauti, o susipažinti su šios šalies kultūra. Poilsiautojų pamėgtuose kurortose prekės ir paslaugos kainuoja brangiau.

 

Darbas Kroatijoje

Darbas Kroatijoje

 

Darbas Kroatijoje yra dažnai pasirenkamas ne tik tų, kurie nori gyventi šioje šalyje, bet renkasi ir tie, kurie nori užsidirbti. Nors minimalus ir vidutinis atlyginimas Kroatijoje yra panašus kaip ir Lietuvoje, Kroatiją dažnai žmonės pasirenka dėl kitų priežasčių. Šiltuoju metų laiku Kroatija sulaukia daug turistų, kurie yra pasiryžę išlaidauti. Todėl lietuviai kartais randa darbą Kroatijos viešbutyje ir gauna ne tik atlyginimą, bet ir uždirba, gaudami nemažai arbatpinigių. Kroatija ne pats dažniausias lietuvių pasirinkimas, gali būti, jog darbą pasiūlymą rasti bus ne itin lengva, tačiau pasistengti verta. Darbą rasti Kroatijoje yra lengva, tačiau gali būti sunkiau tai padaryti, esant ne Kroatijoje. Jei norite rasti darbą, netaupykite laiko ir peržiūrėkite visus skelbimus.

Jei tvirtai apsisprendėte, jog norite dirbti Kroatijoje, tuomet verta pasinaudoti keliais patarimais:

Darbas Kroatijoje bus lengviau pasiekiamas tiems, kurie įdės daugiau darbo. Jei siunčiate gyvenimo aprašymą, kuris nelabai išsiskiria iš kitų gyvenimo aprašymų, tuomet pasistenkite parašyti gerą motyvacinį laišką. Jei gyvenimo aprašymas darbdavio nesužavės, gali būti, jog jis vis tiek Jus pakvies į darbo pokalbį, jei sužavėsite jį motyvaciniu laišku. Motyvaciniame laiške verta paminėti, kodėl renkatės darbą Kroatijoje, kokią darbo patirtį turite, papasakoti apie save ir svarbu nepamiršti papasakoti, kokią naudą galite suteikti darbdaviui. Motyvacinis laiškas turi įtikinti darbdavį, jog Jus samdyti yra verta, nes Jūs suteiksite įmonei naudos. Todėl skirkite pakankamai laiko motyvacinio laiško rašymui, jog galėtumėte sužavėti darbdavį.

Jei turite rekomendacinį laišką, tuomet būtinai jį pridėkite prie gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško. Pasitaiko, jog žmonės, ieškantys darbo, nesureikšmina rekomendacinio laiško ir nesivargina, jog jį gautų. Norint rasti darbą, rekomendacija yra naudinga, todėl verta jį siųsti.

Darbą Kroatijoje lengviau gausite, jei mokėsite susikalbėti anglų kalba. Jei anglų kalbos nemokate, tuomet pasimokykite ir pradėkite ieškoti darbo.