Darbo skelbimai Liuksemburge

Jei yra kalbama apie motyvuojančius atlyginimus, Liuksemburgas visada yra paminimas. Šioje šalyje vidutinis atlyginimas yra 3 397,38 eurų. Apie tokį atlyginimą svajoja ne vienas. Darbas Liuksemburge yra geras pasirinkimas, nes galima gauti ne tik gerą užmokestį, bet ir šioje šalyje yra puikios karjeros galimybės. Liuksemburge nedarbingumo lygis yra vos 5%, o tai kelis kartus mažiau nei Lietuvoje, kurioje nedarbingumo lygis siekia 17%. Todėl darbą Liuksemburge rasti neturėtų būti sudėtinga. Prieš ieškant darbo, verta žinoti kelis dalykus:

  • Minimalus darbo užmokestis Liuksemburge yra 2 071 eurų.
  • Prekių kainos yra vidutiniškos. Tačiau pietūs kavinėje ir įvairios paslaugos yra brangu.
  • Buto nuomos kaina su vienu miegamuoju gali siekti 1  200 – 1 500 eurų. Kaina priklauso nuo miesto ir vietos. Todėl, jei važiuojate užsidirbti, geriau pasirinkite ne buto, o kambario nuomą.
  • Gyventojų skaičius 596 992.

Darbas Liuksemburge gali būti puiki karjeros galimybė. Tačiau norint užsidirbti, reikia stipriai susiveržti diržus. Siūlomi atlyginimai tikrai konkurencingi, tačiau paslaugos ir nuoma kainuoja brangiai.

Pasirinkti šią šalį verta ne tik dėl karjeros galimybių ir motyvuojančių atlyginimų, bet ir dėl valstybinės kalbos. Liuksemburge yra net 3 valstybinės kalbos, todėl daugelis galės laisvai rasti darbą. Liuksemburgiečių kalba greičiausiai nekalbate, tačiau, jei mokate vokiečių arba prancūzų kalbą, darbą rasite lengvai. Visgi, jei nemokate nei vienos iš minėtų kalbų, nenusiminkite, nes šioje šalyje laisvai galite susikalbėti angliškai.

 

Darbas Liuksemburge

Darbas Liuksemburge

 

Nedarbingumo lygis šioje šalyje yra išties nedidelis, vos keli procentai. Tačiau tai nereiškia, jog galite nesistengti ieškant darbo, nes darbo pasiūlymai tiesiog kris po kojomis. Jei norite rasti darbą Liuksemburge, geriau pasistengti, jog darbdavys liktų sudomintas.

Pradėti verta nuo motyvacinio laiško. Darbdavys greičiausiai iš pradžių žvilgtelės į jį, jei jis sudomins, tuomet skaitys gyvenimo aprašymą. Pasitaiko, jog žmonės nenori skirti laiko motyvaciniam laiškui, todėl jo nesiunčia. Jei neskiriate laiko, jog gautumėte pasirinktą darbo vietą, kodėl darbdavys turėtų skirti laiko Jums? Jei norite būti pakviestas į darbo pokalbį, raskite laiko ir parašykite motyvacinį laišką.

Parašius motyvacinį laišką, verta dar kartą peržiūrėti darbo skelbimą. Pasidomėkite apie įmonę, pagalvokite, kokio darbuotojo įmonė ieško ir tuomet pakoreguokite gyvenimo aprašymą. Neretai pasitaiko, jog žmonės turi vieną gyvenimo aprašymą ir siunčia jį visoms įmonėms. Svarbu, jog darbdavį sudomintų Jūsų gyvenimo aprašymas, todėl naudinga jį šiek tiek pakoreguoti pagal darbdavio reikalavimus.

Nors rekomendacinis laiškas yra nebūtinas, naudinga jį pridėti prie motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo. Darbdaviui svarbu, jog darbuotojas būtų atsakingas ir darbštus. Jei buvęs darbdavys rekomenduoja jį samdyti, tuomet darbdavys gali rimtai apie tai pagalvoti.

Jei Jūsų kandidatūrą sudomino darbdavį, tuomet jis pakvies Jus į darbo pokalbį. Darbo pokalbio metu yra svarbu būti atviram ir užmegzti pokalbį, tuomet sužavėsite darbdavį ir Jums bus pasiūlyta darbo vieta.