Profesija: Vadovas

Šalis: Lietuva

Miestas: Vilnius

Darbo pobūdis: Informatikos ir medicininės statistikos skyriaus vadovas planuoja, koordinuoja ir organizuoja skyriaus darbą; paskirsto skyriaus darbuotojams darbus ir juos kontroliuoja; kontroliuoja ir užtikrina kompiuterinio tinklo, programinės įrangos ir techninės bazės sklandų veikimą ir naudojimą; įgyvendina GMPS priskirtų telekomunikacinių, radijo ryšio bei duomenų perdavimo tinklų kūrimo ir plėtros strategiją ir kt.

Reikalavimai darbuotojui: Turėti aukštąjį išsilavinimą (ne žemesni kaip bakalauro kvalifikacinio laipsnio) matematikos ir kompiuterių mokslų, arba informatikos, arba inžinerijos studijų krypties, arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.
Turėti ne mažesnę nei 3 metų patirtį informacinių technologijų srityje.
Mokėti valstybinę kalbą pagal trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ (jei taikoma);
Mokėti dirbti kompiuteriu MS Office programiniu paketu, dokumentų valdymo sistema, bei kitomis organizacinėmis technikos priemonėmis.

Privalumai: Administracinio darbo patirtis.

Siūlome: Suteikiame visas socialines garantijas. Siūlome gerą kolektyvą.
Dokumentai teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.
http://portalas.vtd.lt/lt/informatikos-ir-medicinines-statistikos-skyriaus-vadovas-322;663010.html

Atlyginimas ne mažesnis nei 1700 eurų atskaičius mokesčius.

Atlyginimas (Eur): 1700

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotis
Telefono numeris: 852102896
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: www.vgmps.lt