KVIEČIAME PRISIJUNGTI VADOVO ASISTENTĄ (-Ę)

9 vasario, 2024
500 - 2500

El. paštas *

Darbo aprašymas

Būsite atsakingas už:
– Pagalbą vadovui organizuojant, planuojant, koordinuojant įmonės veiklą;
– Slaugos paslaugų žinomumo didinimą ir plėtrą;
– Sklandų bei profesionalų darbą su potencialiais ir esamais klientais, spręsite įvairaus
pobūdžio klausimus;
– Įmonės dokumentacijos valdymą.
– Esame tarptautinė įmonė, veikianti slaugos paslaugų srityje Šveicarijoje. Siekiame augti ir teikti
kokybiškas paslaugas rinkai, tad į komandą ieškome dešiniosios vadovo rankos.

Reikalavimai

Jeigu Jūs:
– Turite geras vokiečių kalbos žinias ( Šnekamoji/rašomoji bent B2 lygis );
– Mėgstate ir turite patirties profesionaliai bendraujant su potencialiais ir esamais klientais
(el.paštu ir telefonu);
– Turite patirties dokumentų valdyme (personalo dokumentų , sąskaitų išrašyme ir kt.);
– Turite puikias kompiuterinio raštingumo žinias ( MS Office programos );
– Turite puikius darbo laiko ir prioritetų planavimo įgūdžius;
– Turite patirties arba sugebėjimų dirbti komandoje su vadovu: sklandžiai komunikuojant,
koordinuojant darbus, dalinantis atsakomybėmis bei laikantis užduočių atlikimo terminų.

Įstaiga siūlo

Darbuotojams siūlome:
– Nuotolinį darbą iš Jums patogios lokacijos;
– Aiškius tikslus, veiklos vertinimą bei motyvacinę sistemą;
– Savarankišką darbotvarkės planavimą – siekiame rezultatų nestebėdami darbo valandų;
– Visapusišką palaikymą ir augimo galimybes;
– Visas reikalingas darbui priemones;
– Papildomų naudų paketą.
Atlyginimas nuo 500eur ir daugiau plius už pasiektus rezultatus iki 2500eur/men.