Profesija: Apdailininkas

Šalis: Lietuva

Miestas: Vilnius

Darbo pobūdis: Apdailininkas rankiniu ir mechanizuotu būdu tinkuoja paviršius paprastu, apdailiniu ar dekoratyviniu tinku,. Įvairius paviršius nudažo dažais, prie sienų bei grindų klijuoja plyteles, įvairiais apmušalais padengia pastatų vidines sienas; apšiltina pastatus; išmano apdailos (tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo, apmušalų klijavimo) darbams naudojamų medžiagų savybes bei tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo ir apmušalų klijavimo būdus; skaito statybinius brėžinius ir eskizus; kloja klojinius; pastato iki 5 m aukščio pastolius; pagamina tinkavimo skiedinius, glaistus, paruošia dažus, klijus; paruošia paviršius tinkavimui, dažymui, plytelių klojimui ir apmušalų klijavimui; rankiniu būdu tinkuoja įvairius paviršius; įvairiais dažais dažo paviršius; klijuoja plyteles ir apmušalus; atlieka mechanizuotus tinkavimo ir dažymo darbus; apdailos darbus dirba ir žiemos metu; apskaičiuoja reikalingų medžiagų kiekį atitinkamiems apdailos darbams; laikosi darbų saugos, sanitarijos ir priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Reikalavimai darbuotojui: Laukiami atsakingi, norintys dirbti Vilniuje ir Kaune, orientuoti į darbo rezultatus darbuotojai. Darbo patirtis statybų srityje yra privalumas. Ypač vertiname norą dirbti, tobulėti, teigiamą požiūrį į bendrovės keliamų siekių įgyvendinimą, darbuotojo atsakingumą, gebėjimą dirbti komandoje ir individualiai.

Privalumai: PATIRTIS STATYBŲ SRITYJE BEI NORAS DIRBTI IR ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į DARBĄ.

Siūlome: Bendrovė siūlo patrauklų darbo užmokestį, socialines garantijas ir kompensaciją už kelionės išlaidas, atvykstantiems dirbti iš aplinkinių miestų, esančių toliau nei 30 km atstumu nuo Vilniaus bei Kauno miestų.

Atlyginimas (Eur): 1100

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: UAB STATYBA IR MONTAVIMAS
Telefono numeris: +37062205832; +37067489702
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: https://statybairmontavimas.lt/