Profesija: Statybininkas

Šalis: Lietuva

Miestas: Kaunas

Darbo pobūdis: Apdailininkas rankiniu ir mechanizuotu būdu tinkuoja paviršius paprastu, apdailiniu ar dekoratyviniu tinku,. Įvairius paviršius nudažo dažais, prie sienų bei grindų klijuoja plyteles, įvairiais apmušalais padengia pastatų vidines sienas; apšiltina pastatus; išmano apdailos (tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo, apmušalų klijavimo) darbams naudojamų medžiagų savybes bei tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo ir apmušalų klijavimo būdus; skaito statybinius brėžinius ir eskizus; kloja klojinius; pastato iki 5 m aukščio pastolius; pagamina tinkavimo skiedinius, glaistus, paruošia dažus, klijus; paruošia paviršius tinkavimui, dažymui, plytelių klojimui ir apmušalų klijavimui; rankiniu būdu tinkuoja įvairius paviršius; įvairiais dažais dažo paviršius; klijuoja plyteles ir apmušalus; atlieka mechanizuotus tinkavimo ir dažymo darbus; apdailos darbus dirba ir žiemos metu; apskaičiuoja reikalingų medžiagų kiekį atitinkamiems apdailos darbams; laikosi darbų saugos, sanitarijos ir priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Reikalavimai darbuotojui: Noras dirbti ir atsakingas požiūris į darbą

Privalumai: Darbo patirtis statybos srityje

Siūlome: Bendrovė siūlo patrauklų darbo užmokestį, socialines garantijas ir kompensaciją už kelionės išlaidas, atvykstantiems dirbti iš aplinkinių miestų, esančių toliau nei 30 km atstumu nuo Vilniaus bei Kauno miestų.
Laukiami atsakingi, norintys dirbti Vilniuje ir Kaune, orientuoti į darbo rezultatus darbuotojai. Darbo patirtis statybų srityje yra privalumas. Ypač vertiname norą dirbti, tobulėti, teigiamą požiūrį į bendrovės keliamų siekių įgyvendinimą, darbuotojo atsakingumą, gebėjimą dirbti komandoje ir individualiai.

Atlyginimas (Eur): 1000

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: UAB STATYBA IR MONTAVIMAS
Telefono numeris: +37062205832; +37067489702
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: https://statybairmontavimas.lt/