Profesija: Slaptas pirkėjas

Šalis: Lietuva

Darbo pobūdis: Slaptas pirkėjas – tai asmuo, dalyvaujantis rinkos tyrimuose ir atliekantis vizitus paslaugų sektoriuje bei tiriantis klientų aptarnavimo kokybę pagal paties pasirinktus atvejus. Darbo pobūdis – atlikti pasirinktus slaptus vizitus ir pildyti atitinkamus klausimynus. Apmokėjimas už vieną vizitą svyruoja 3-10 eur (+ mokesčiai). Šiam darbui reikia įsigyti individualios veiklos pažymėjimą. Slaptu pirkėju gali būti bene kiekvienas, kuris yra pilnametis bei kalba ir rašo lietuvių kalba. Tyrimai atliekami visoje Lietuvoje. Jei susidomėjote slapto pirkėjo darbu, parašykite ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą čia: [email protected]

Reikalavimai darbuotojui: Šiam darbui reikia įsigyti individualios veiklos pažymėjimą. Slaptu pirkėju gali būti bene kiekvienas, kuris yra pilnametis bei kalba ir rašo lietuvių kalba.

Siūlome: Įgyjama darbo patirtis dalyvaujant rinkos tyrimuose. Tyrimai atliekami visoje Lietuvoje.Galimybė pasirinkti dirbti, kiek, ką ir kada nori. Lengvai galima derinti su pagrindine veikla (darbas pilnu etatu, studijos etc.) Puiki proga papildomai užsidirbti. Prisidedama prie klientų aptarnavimo kokybės gerinimo Lietuvoje.

Atlyginimas (Eur): Apmokėjimas už vieną vizitą svyruoja 3-10 eur (+ mokesčiai)

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: Shopper Quality Lietuvos filialas
Telefono numeris:
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: shopperquality.com/lt/