Profesija: Vadybininkas

Šalis: Lietuva

Miestas: Vilnius

Darbo pobūdis: Aktyvus ir reguliarus Klientų lankymas tiek Vilniuje, tiek priskirtame Lietuvos regione, darbo saugos priemonių pardavimas klientams, naujienų pristatymas, užsakymų derinimas tiek vizitų metu, telefonu ar el. paštu arba biure atvykus klientams. Galimybė dalyvauti viešuose konkursuose. Klientų duomenų bazės (CRM) pildymas, atsiskaitymų valdymas, komercinių pasiūlymų rengimas. Mažiausiai 1 diena per savaitę kelionė į kitą miestą, galima ir daugiau, pagal vadybininko gebėjimus ir norus. Dalyvavimas parodose, seminarų organizavimas/rengimas klientams.

Reikalavimai darbuotojui: Patirtis pardavimų srityje (važinėjant pas klientus) ne mažiau kaip 1 metai, vairuotojo pažymėjimas. Energija ir motyvacija dirbti, geri derybų įgūdžiai, tikslingas laiko planavimas, komandiškumas. Noras nuolat tobulinti žinias apie parduodamus produktus, paslaugas bei vadybinius gebėjimus. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, motyvacinis laiškas.

Atsakingumas.
Kompiuterinis raštingumas.
CRM (klientų valdymo bazės) pildymo patirtis.
Geros lietuvių kalbos žinios.
Gebėjimas savarankiškai planuotis veiklą.
Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis ne mažiau kaip 2 metai bei noras darbo metu keliauti Lietuvoje.

Privalumai: Dinamiškas ir aktyvus darbas, galėsite savarankiškai planuotis savo darbo dieną. GAUSITE KLIENTUS ieškoti jų nereikės, nebent su laiku patys norėsite prasiplėsti regioną, kasdien gauname nemažai internetinių užklausų, klientai rekomenduoja mus kitiems. Profesionali vadovų ir kolegų komanda. Atlyginimas bazinis + priedai, be “lubų”. Daugybė vidinių konkursų ir papildomų motyvavimo priemonių. Galimybė lankytis seminaruose pagal Jūsų norus. Sveikatos draudimas. Karjeros galimybės. Galimybė tėvams dirbti su vaikais biure (vaiko kambarys). Galimybė atsivesti augintinį. Automobilis darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai. Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas tiek kiek reikės ir norėsite patys, kad padėtume.

Siūlome: Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas. Nebūsite paliktas likimo valiai bei gausite nuolat tobulinamą/atnaujinamą vadybininko atmintinę – knygą (popieriniu formatu) su mūsų įmonėje taikoma darbo specifika, kad pagalbai nesant šalia, visada būtų galima rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus.
Pasiekus tam tikrus ženklesnius apyvartos laiptelius metų eigoje – papildoma motyvuojanti dovana, priklausomai nuo apyvartos dydžio ir sėkmės istorijų. Jų gali būti net ne viena per metus! Laimėjus svarbius konkursus įmonei, atvedus didelį klientą – taip pat įvertinimas.
Kas metus išdirbus darbuotojui, nuolatinis, nepertrūkstamas įvertinimas – darbuotojo pasveikinimas su specialiomis mielomis skirtingomis dovanomis ir augančiomis jų vertėmis.
Metinės premijos/sveikatos draudimas, kas metus, priklausomai nuo darbo stažo, kylantis.
Gimtadienio proga – pusdienis laisvadienio!
Pasiekus tam tikrus reikšmingus darbus, pasiūlius ir įgyvendinus realias idėjas – padėkos, apdovanojimai.
Kas 5 metus papildomos premijos/skatinimo būdai už lojalumą.
Daugybė įdomios socialinės veiklos: akcija “Darom”, pagalba skurstantiems, pagalba gyvūnams, “Moterų ralis” ir daugelis kitų renginių. Ateityje planuojami būsimi bėgimo, dviračių maratonai, apmokamos jų išlaidos, startiniai mokesčiai.
Metų eigoje daugybė vidinių konkursų vadybininkams, motyvuojančių prisidėti prie jų pačių sėkmės ir didesnių pardavimų bei atlyginimo.
Mūsų klientai gauna daugybę nemokamų mokymų, seminarų – tiek bendrų, tiek individualių įmonėse, tad visa tai palengvina gražius santykius su klientais, jų lojalumu, prisideda vadybininkams prie jų pardavimų augimo.
Įvairių visuomeninių veiklų, klubų apmokėjimas.
Tobulėjimo, karjeros galimybes.
Automobilį darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai.
Siūlome atlygį, susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies/priedų (pastovi dalis/bazė priklauso nuo patirties ir įdėtų pastangų, bei kas mėnesį būna skirtinga visą laikotarpį, nes priklauso nuo rezultatų, tad gali siekti 800-1000 arba daugiau eurų į rankas, o priedai tiek, kiek konkrečiai vadybininkas įdeda pastangų, svyruoja +- apie 100-1000 ar daugiau eurų į rankas, priedai mokami kas mėnesį.) Atlygio „lubų“ nėra.

Atlyginimas (Eur): 1200

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: UAB “DSP Plius”
Telefono numeris: +37065297727
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: https://darbosaugospriemones.lt/content/7-karjera