SEO kursai

Apie ką šis kursas?

Individualūs SEO mokymai yra skirti pradedantiesiems. Jų metu sužinosite daugiau informacijos apie tai, kas yra SEO, vidinis ir išorinis SEO ir išmoksite dirbti su pagrindiniais šios srities įrankiais:, Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs. Tiek įmonių vadovams, tiek marketingo skyriaus vadovams šie kursai leis ne tik pradėti SEO įmonėje, tačiau ir dirbti su SEO agentūromis ir jų specialistais, tinkamai kontroliuoti darbus ir sukurti sėkmingas strategijas. Verta pastebėti, kad mokymai trunka apie 3 – 4 mėnesius, per kuriuos mėnesio eigoje yra susitinkama 4 kartus, o viena pamoka trunka apie 1 – 1,5 val. Kiekvieno iš jų laikas yra derinamas individualiai, tad galima mokytis ir po darbo valandų ir savaitgaliais. Susitikimai yra organizuojami per “Google Meet” arba Tauragėje esančiame biure. Baigus mokymus gaunamas tai patvirtinantis sertifikatas.

Ko jūs išmoksite šiame kurse?

Siūlomi SEO kursai yra orientuoti į aukščiausią kokybę. Jų metu yra pateikiama teorija apie tai, kaip yra atliekamas vidinis ir išorinis SEO, kokie yra jo įrankiai ir kaip galima sukurti wordpress svetaines. Be kita ko, po teorinės medžiagos išdėstymo yra atliekamos ir praktinės užduotys, kurių metu viską puikiai įsisavinsite. Šių mokymų tikslas yra toks, kad mokinys per mokymų laikotarpį sukurtų paprastą wordpress svetainę ir jos turinį, gebėtų atlikti vidinį SEO ir pradėtų išorinio SEO darbus. Verta pastebėti, kad kartu su gaunamomis žiniomis yra padedama praplėsti ir SEO pažintis visame pasaulyje. Aptariama, kur yra palankiausia įsigyti nuorodas, tekstus ir panašiai. Apibendrinant galima teigti, kad šie mokymai suteikia daug naudingos informacijos, kuri yra pritaikoma praktikoje, o jus mokys tik ilgametę patirtį ne tik Lietuvoje, tačiau ir tarptautinėje rinkoje turintis mokytojas. Net ir pasibaigus kursams, bus palaikomi tolimesni kontaktai, jeigu jums kiltų klausimų ar būtų reikalinga papildoma informacija. 

Dėstytojas

Robertas Šimkus

5 metų patirtis pardavimuose
6 metų patirtis SEO srityje

Sertifikuotas specialistas, kuris jau 6 metus vadovauja tarptautiniai SEO agentūrai “Bilger”. Vykdomi projektai Baltijos šalyse, Europoje ir Amerikoje. 

https://www.linkedin.com/in/robertas-simkus/

750 €

Kaina

16 Savaičių

Trukmė