Profesija: Slaugė

Šalis: Vokietija

Miestas: 74182 OBERSULM

Darbo pobūdis: Senjoras Peter (90m./70 kg.) gyvena vienas kaimiškoje vietovėje, name su sodeliu. Draugiškas, atviras, bendraujantis, jautrus ir dėkingas už jam teikiamą pagalbą. Mielai žiūrintis TV, mylintis savo sodą, einantis pasivaikščioti. Daug laisvo laiko praleidžia kalbant telefonu su savo pažįstamais.
Be demencijos, parkinsonas, prasidedančios šlapimo nelaikymo problemos (įklotai, tualete apsitarnauja savarankiškai), ribotos judėjimo galimybės (juda savarankiškai).
Reikalinga pagalba: kūno higiena (dalinai), maudantis, apsirengiant/ nusirengiant, lydėjimas lipant laiptais, pasivaikščiojant, suduoti vaistus, apmauti/ numauti kompresines kojines. Naktinio darbo nėra (mėgstantis pamiegoti ir prieš pietus, ir po pietų).
Kiti darbai: maisto gaminimas, namų tvarkymas/ valymas, skalbimas, lyginimas- kartais, langų valymas- pagal situaciją, lydėjimas apsiperkant, sodo darbai- nenumatyti.

Reikalavimai darbuotojui: Laukia slaugės su gera kalba, amžius nuo 40 m., su patirtimi slaugoje, nuoširdžios ir mėgstančios bendrauti. Rūkymas nepageidaujama.

Privalumai: Įruoštas kambarys. Yra interneto ryšys. Daug laisvo laiko. Šeimos narių atsilyginama papildomai.

Siūlome: visas socialines garantijas+ apmokamas atostogas bei 24 val. per parą galiojantį gyvybės ir nuo nelaimingų atsitikimų draudimą+ apmokamas keliones+ šventinius priedus+ garantuojamą laisvą laiką

Atlyginimas (Eur): 1400

Kontaktai:

Įmonės pavadinimas: VŠĮ,,Darbo fėja,,
Telefono numeris: +370 685 51057
El.paštas: [email protected]
Internetinė svetainė: www.darbofeja.lt